סוג האירועהאירוע מיועד ל...מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
האירוע מיועד ל...?select
מה תרצה לחפש?select

עודד שחר - מתופף

שמי עודד שחר,מוכר לרבים כמתופף ומייסד להקת "הטעויות" של אביב גפן מתחילת דרכו בשנת 1991 ועד לפרישתי בשנת 2004,ומתכנית הטלויזיה "הלילה יענקלה לאן" בהפקת רשות השידור במשך 4 שנים מ 2001 ועד 2005.

במסגרת עבודתי עם אביב גפן היה לי את הכבוד לפגוש לנגן ולהקליט עם אמנים רבים וטובים,ביניהם אריק איינשטיין,שלום חנוך,ברי סחרוב,ערן צור,מיכה שיטרית ועוד.

בנוסף,לפני היכרותי את אביב גפן ובמקביל אליו,הייתי המתופף וסולן להקת "וותיקי הבריגדה" וממיסדיה,ואף הוצאנו אלבום אחד בהפקת "נענעדיסק",ואחד משני הסולנים והיוצרים בלהקת "הפלטינות" עם חברי ל"טעויות" שלומי קינן,הלהקה הוציאה גם כן אלבום אחד עם הלהיטים:"אופיום להמונים" ו"משתגע מאהבה" אשר מושמעים עד היום. במקביל לקריירה כמתופף,פעלתי רבות גם כסולן להקות קאברים ביניהם "החפוז המכני" ו"המזוודה של קוק" והרבינו להופיע במקומות הפעילים באותה תקופה: יאכטפאב באילת, הקאטבלו,בלושי ברשל"צ,ארועים פרטיים ועוד.

בימים אלה אני מופיע בעיקר עם הזמרת דפנה ארמוני,ועובד על אלבום ראשון של הזמרת נועה דויטש מ"כוכב נולד" ששיחררה כבר 3 סינגלים לרדיו שנכנסו לפלייליסט וזכו להשמעות רבות,וסיבוב הופעות מתוכנן.

השכלה מוסיקלית: את דרכי המוסיקלית התחלתי בגיל 12 באולפנא למוסיקה בקיבוץ שפיים,לאחר מכן למדתי אצל מורים פרטיים ביניהם אהרלה קמינסקי,ודייויד ריץ' ומכל מורה למדתי דברים חדשים,נחשפתי לכמה גישות לכלי נגינה,ואימצתי את הדברים שהתאימו לי. בשנת 1988 התחלתי ללמוד בבי"ס למוסיקה "רימון" ושם היכרתי את אביב גפן שהיה אז בן 16,וכל השאר היסטוריה. ב"רימון" נחשפתי לעוד סגנונות מוסיקליים בעיקר ג'אז ולאטין. המוסיקה עליה גדלתי היא בעיקר רוק,אבל מנגן ושולט בכל הסגנונות,ונסיון רב גם במוסיקה המזרחית,הים תיכונית,וחסידית.

בנוסף לכל הנ"ל,נסיון רב גם בתחום הארועים עם להקות "השחקים",הפסגות" ו"מנדרין" איתם הופעתי הרבה בחו"ל,עינת שרוף,ובלהקות חסידיות כמחליף.

בשנים האחרונות עסקתי בעיקר בהוראה ולימוד תופים פרטני,וסדנאות קצב בקבוצות,ונכון להיום בכוונתי לחזור להופעות והקלטות וכמה שיותר...מיותר לציין שאני מצויד במערכת תופים טובה(טאמה רוקסטאר),ממונע ופנוי לעבודות.

למידע נוסף, מלא טופס זה!
:
:
:
...Loading...
סגור

בן אקריש - מפעיל קריוקי ברמה גבוהה!