סוג האירועהאירוע מיועד ל...מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
האירוע מיועד ל...?select
מה תרצה לחפש?select

השכרת קריוקי

הוסיפו את הפאנץ' שחיפשתם להוסיף למסיבה שלכם, הפכו את האירוע שלכם לאירוע נזכר וייחודי – הזמינו ערכת קריוקי להשכרה, ותנו לעצמכם את החופש להתפרע! צפו בחבריכם רוקדים ושרים לתוך הלילה ועד אור הבוקר! "פורטל מוסיקה לאירועים" מציע השכרת קריוקי להפעלה מקורית של החברים האהובים באירוע המיוחד שלכם. מן האורח החסוד ביותר ועד למסמר המסיבה, יתמסרו כולם לקצב ולמוסיקה של הקריוקי!

תהנו בעצמכם ותנו לכל אחד להנות מאור הזרקורים בליווי ושירה של הלהיטים האהובים והמוכרים, עם רשימת שירים מפוארת הכוללת את מגוון סוגי המוסיקה הפופולארית – מזרחית, פופ ואפילו ראפ, ערכת הקריוקי להשכרה של  "פורטל מוסיקה לאירועים" כוללת את הכל! ערכת הקריוקי המשוכללת והקלה להפעלה כמו ערכת קריוקי ביתית, מובטחת להיות מרכז תשומת הלב באירוע שלכם. 

מתל אביב ועד לקצוות המרכז – אנו מגיעים לכל אירוע. הפיקו אירוע מטריף ומשגע משלכם עם השכרת ערכת קריוקי לערב חלומות מהנה, ופנו אלינו עכשיו לקבלת פרטים אודות השכרת קריוקי בזול! הצוות המסור ב"פורטל מוסיקה לאירועים" ישמח תמיד להשיב על כל שאלותיכם ולהציע לכם את מגוון המבצעים ומסלולי ההשכרה הזמינים ללקחותינו. הרשו לעצמכם להפוך אירוע רגיל לאירוע בלתי נשכח!
למידע נוסף, מלא טופס זה!
:
:
:
...Loading...
סגור

בן אקריש - מפעיל קריוקי ברמה גבוהה!