סוג האירועהאירוע מיועד ל...מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
האירוע מיועד ל...?select
מה תרצה לחפש?select

תקליטן רוסי

אנחנו כבר חלק מהקהילה הישראלית בכל רובד מרבדיה ותחום מתחומיה, בכך אין ספק; אך בלילה, בלילה, אנו חולמים עוד ברוסית. ככל שנתערה בקהילה הישראלית ובתרבות הייחודית למדינת ישראל, נדבר בשפה העברית ונתעמר על הפוליטיקה הקלוקלת, חלק מאיתנו יישאר לנצח נדיר ושונה, בעל ניחוח אירופאי מן העבר. באירוע יום ההולדת שלנו נשמח לכבד את אורחינו במנת חומוס, אך לא נחגוג את יום ההולדת בחומוסיה. 

הגעגועים לימינו בברית המועצות אינם מסמלים את רצוננו לשוב לרוסיה, אלא רק את החסך האדיר שנוצר בקהילתנו בתרבות הרוסית התוססת, השוקקת ועמוסת הפנים והמנהגים. יצחקו עלינו שאנו שותים יותר מדי וודקה, אלו שאינם יודעים לשתות. כשאנו מפיקים אירוע, יום הולדת, בר מצווה יהודית תקנית, חתונה או כל דבר אחר, אנו רוצים להתפנק באווירה של הימים ההם, עם מוסיקה רוסית מהנה, מנות רוסיות משובחות ומשקאות רוסיים אופיינים. 

למזלנו הרב, הקהילה הרוסית בישראל גדלה בשלושת העשורים האחרונים בצורה מהותית, והפכה אותנו לפלג אוכלוסיה של ממש. את מאכלינו מהבית מייבאים אנו לעצמנו, את תרבותנו מחיים אנו בעזרת חברינו לקהילה. בדרכנו הצלחנו להתערות בקהילה הישראלית לגמריי תוך שימור התרבות הייחודית לנו. יחד עם זאת, בקהילה הישראלית הצברית קשה מאד למצוא נותני שירות שאינם מהקהילה הרוסית, אך מיטיבים להכירה דיו בכדי לספק את צרכיה.

למצוא תקליטן רוסי לאירוע רוסי, שמכיר את התרבות ומשתמש במאגר גדול של מוסיקה רוסית מסורתית ומודרנית וגם יודע להפעיל קהל זהו אתגר לא קטן. במקרה זה, מגיע צוות "פורטל מוסיקה לאירועים" להצלתנו, עם תקליטן רוסי המסור להפקת אירוע באווירה רוסית אותנטית. פנו אלינו ב"פורטל מוסיקה לאירועים" ונשמח להפתיע אתכם במחירינו הנמוכים, להרגיעכם עם צוות התקליטנים המיומן והמנוסה שלנו ולשמחם באדיבותנו הבלתי נלאית!
למידע נוסף, מלא טופס זה!
:
:
:
...Loading...
סגור

בן אקריש - מפעיל קריוקי ברמה גבוהה!