סוג האירועהאירוע מיועד ל...מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
האירוע מיועד ל...?select
מה תרצה לחפש?select

תקליטן לחתונה מחירים

אנחנו מניחים שאתה לא מתכוון לחתונה של הנסיך צ'רלס או  של ג'יי. זי וביונסה כי אז הדי.ג'יי הוא דיוויד גואטה והתעריף לחתונה הזאת אולי יש מצב קצת גדול אפילו עליך. 


אבל בהנחה שאתה מתעניין בתקליטן לחתונה ומחירים שתקליטנים לוקחים לחתונה אז שוב, תלוי באיכות הדי.ג'יי. אפשר לומר שתקליטן שאינו חובב אלא מישהו מקצועי לוקח ממוצע של חמשת אלפים שקל לאירוע חתונה. יש לוקחים יותר יש פחות, תלוי בכמה גורמים : ניסיון, מאגר דיסקים, אטרקציות נוספות, האם יש רקדנית או זמרת יחד עם התקליטן ? כל דבר נוסף עולה כסף. קונפטי וזיקוקים שהיום אופנתי שהתקליטן יביא. תלוי גם מה גודל האולם, זה משפיע על כמו הרמקולים והציוד. חתונה לחמש מאות איש במקום פתוח מצריכה ציוד רב יותר. אולי גם עוד איש צוות וקח המחיר לחתונה של תקליטן יכול להגיע גם לעשרת אלפים שקלים.  


'פורטל מוסיקה לאירועים' מאצילה אירועים רק לתקליטנים עליהם היא סומכת. אנשים שהמוסיקה בעורקיהם, יש להם ניסיון וותק בתיקלוט. נסה להתקיל להם את התקליטייה ולא תצליח. הם שולטים בכל הסגנונות ומכירים כל זמר או זמרת חדשים שיצאו לשוק.


תמיד אתה יכול לקחת את בן הדודה שלך שקנה פלטת תקליטנים ולהביא אותו לאירוע. מה כבר יקרה זה רק לסובב תקליטים נכון ? תשחרר אותו עם 300 שקל בסוף הערב ותהיה מבסוט על המחיר, למה להשקיע 5000 שקל בדי. ג'יי כשאפשר במחיר הרבה יותר נמוך. אז זהו שלא... דמיין אותך ואת אשתך בעוד רגע, צועדים לאולם. תכננתם להיכנס על שיר של אייל גולן, עידן רייכל, או שלמה ארצי או רובים ושושנים, לא משנה. זה רגע השיא בחתונה. כל האורחים עומדים דרוכים ונרגשים. אימא של עוד רגע מתעלפת. בחזרה הקצרה שעשיתם עם התקליטן הצעיר הכול דפק יופי. אבל עכשיו המלצר בבר קבלת אורחים בדיוק חיבר מיקר משקאות לשקע. הוא הפיל את הפאזה של הדי.ג'יי. אין מוסיקה. אין אייל גולן, אפילו לא שימי תבורי. מה עושים ?


הבנת את הראש ? תקליטנים מקצועיים ב'פורטל מוסיקה לאירועים' באים עם גיבויים, גנרטורים, מפה עד הודעה חדשה. הכול מתוקתק באירוע עד לפרט הקטן ביותר. הכול רשום. מתי תיכנס הכלה, מתי הזמן לנאומים. הערב בנוי בצורה הדרגתית, עם מוסיקה נעימה בהתחלה, שמתגברת ונרגעת בזמן האוכל ואז שוב נותנת בראש לכולם ברחבה.
למידע נוסף, מלא טופס זה!
:
:
:
...Loading...
סגור

בן אקריש - מפעיל קריוקי ברמה גבוהה!