סוג האירועהאירוע מיועד ל...מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
האירוע מיועד ל...?select
מה תרצה לחפש?select

תקליטן לחתונה בצפון

תקליטן בחתונה הוא זה שנותן את הטון לכל הערב. המוסיקה אפילו שנראית שולית למתבונן מהצד, היא מרכיב חשוב בהצלחת כל אירוע ובוודאי שחתונה. 'פורטל מוסיקה לאירועים' עובדים עם התקליטנים המקצועיים שיש לשוק להציע. כל תקליטן יודע את העבודה מ-א' עד ת'. שולט בכל הסגנונות המוזיקליים, בעל ציוד קצה בתחום התקליטנות בארץ, ומגיע מוכן ובעיקר עם אהבה אמתית למוזיקה.


מתכנן חתונה באזור הצפון ? צור קשר בזמנך החופשי, אחרי שבחרת אולם, כך ידע התקליטן איזה ציוד להביא, לכמה אנשים, מה ההעדפות המוסיקליות שלך. אתה יכול להגיע עם ארוסתך למשרד לפני, או להיפגש בבית קפה עם הדי.ג'יי. תעברו בצורה מסודרת על פלייליסט. כל שיר שלא תרצה ינוגן בחתונה שלך באחריות. אם תכננת לנגן, או להעלות מישהו לשיר. קריוקי זו ההתמחות שלנו. אנחנו מצוידים בערכות המשוכללות בארץ. המפעילים שלנו שולטים בפלטפורמה הטרנדית הזאת ומקיימים עשרות אירועי קריוקי של 'פורטל מוסיקה לאירועים' בכל מקום בארץ. לרבות באזור הצפון.


החלטת להתחתן ? קודם כל מזל טוב. בשעה טובה. עכשיו מגיע החלק הכיפי. החתונה. תכנון האירוע, בחירת כלה...סליחה בחירת אולם, הטעימות, המלצה שלנו תבקש לטעם את הכול.... והדבר החשוב מכל: התקליטן.  האיש שאמור להוביל אותך לחופה עם שיר חתונה מהפנט. סמוך על 'פורטל מוסיקה לאירועים' שתצא עם חיוך רחב בסוף הערב. אתה יכול לקחת תקליטן חסר ניסיון ולחסוך כמה שקלים . אבל דפיקות הלב שיהיה לך אחרי כל שיר בתקווה שהמוסיקה לא תיעצר, לא שווים את זה. 

תקליטנים בצפון זה 'פורטל מוסיקה לאירועים'. אירועי קריוקי וחתונה מקצועיים באווירה ביתי ומחירים הוגנים. גלוש באתר וצור קשר לפירוט השירותים ומחירים מיוחדים. תן לנו לנגן לך מוסיקה, לארגן לך ערב ייחודי שלא תשכח הרבה זמן. מוסיקה לחתונות זה מה שאנחנו יודעים לעשות . והסוד הוא לגוון ולא לתת לאף אורח להשתעמם אפילו לרגע. יש לנו ניסיון בזה. אנחנו לא באים רק להעביר את הערב. אנחנו באים לעשות את הערב. להקפיץ את האורחים שלך לשמיים שישמחו יחד אתך. בשביל זה הזמנת אותם, לא ?
למידע נוסף, מלא טופס זה!
:
:
:
...Loading...
סגור

בן אקריש - מפעיל קריוקי ברמה גבוהה!