סוג האירועהאירוע מיועד ל...מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
האירוע מיועד ל...?select
מה תרצה לחפש?select

תקליטן לחתונה במרכז

ישנם עשרות אם לא מאות תקליטנים במרכז הארץ. כיצד נבחר את הדי.ג'יי הנכון ?  טוב זה מאוד פשוט. 'פורטל מוסיקה לאירועים' יעשו בשבילך את העבודה, יסננו את כל התקליטנים חסרי הניסיון והמתחילים ועובדים רק עם התותחים הכבדים שבינם.

שירותי תקליטנות לחתונה במרכז זה 'פורטל מוסיקה לאירועים'. אנחנו נעצב לך סאונד ומוסיקה לחתונה כמו שלא חלמת. שירים מכל התקופות, בכל הסגנונות. אנחנו שולטים במזרחי, מוזיקה ים תיכונית, מוזיקה לועזית. במאגר הדיסקים של תקליטן מבית 'פורטל מוסיקה לאירועים' מאות אלפי דיסקים שאין לאף אחד בדרך כלל. כל מיני יציאות של שירים שבדיוק הדוד שלך מצד אבא יאהב ויכיר, לצד להיטים של זמרים חדשים שאפילו עוד לא יצאו לרדיו..


התקשר ונתאם לך פגישת עבודה מקצועית עם תקליטן מסור, מנוסה וכיפי, שידע להתאים לך את פס הקול של החיים שלך לערב בלתי נשכח בסופו תהיה גם נשוי וגם מאושר. אשתך לעתיד מוזמנת  גם היא כמובן. ברור הרי שלאישה יש מילה חזקה מאוד בתחום הרגש ומוסיקה היא חלק עיקרי בעניין. תן לה את המושכות קצת כי הכי חשוב בחתונה זה שהאישה תהיה מרוצה מכל פרט ופרט.

כי אחרי הכול, האוכל, הריקודים, האלכוהול או מה שלא מעלה את מצב הרוח במסיבת חתונה, הדי.ג'יי  והמוסיקה שהוא מנגן הם אלה שמכתיבים את הקצב באולם.

אבל 'פורטל מוסיקה לאירועים' זה יותר מעוד די. ג'יי. . נדע לשלב באירו החתונה שלך הופעות חיות של אומנים העובדים בתחום החתונות. הופעות חיות למגזר הרוסי, האתיופי, מוסיקה פרסית, יוונית, קווקזית ואחרים. השכרות של ציוד קריוקי לערב בלתי נשכח, מתופפים וזמרי רקע, כל אלמנט בתחום הפקות האירועים שקיים.


צור קשר אחרי שתדע בדיוק מה אתה מחפש ואנחנו נתאים לך הפקה מוסיקלית שתתאים גם לערב שלך וגם לתקציב. רק תזכור שהערב הזה הוא חד- פעמי אז תשקיע בו ותדאג שרק בעלי מקצוע מנוסים ואיכותיים יקיימו אותו. 'פורטל מוסיקה לאירועים' זו האפשרות הכי טובה שתמצא ואנחנו מתחייבים בהצלחה של החתונה שלך , גם ובעיקר באזור המרכז עם התקליטנים המנוסים והטובים ביותר בסביבה
למידע נוסף, מלא טופס זה!
:
:
:
...Loading...
סגור

בן אקריש - מפעיל קריוקי ברמה גבוהה!